top of page

Almanya'da Yeni Bir Yaşam: KolayBe!

Hakkımızda

KolayBe, Alman işverenlere olduğu kadar Türkiye'den gelecek olan kalifiye elemanlara de hizmet sunuyor. 

 

Almanya iş vizesindeki işleyiş, müşterilerimiz için mümkün olduğunca keyifli, stressiz ve kolay hale getirmeye büyük önem veriyoruz. Türkiye'den nitelikli profesyoneller için Almanya diploma denkliği, Almanya işe yerleştirme, Almanya konsolosluğu vize başvuruları, Almanya oturma izni başvurularının yanı sıra; yer değiştirme ve entegrasyon ile ilgili hizmetler sunuyoruz. 

 

Başvuran adayları, vize ve ikamet süreci boyunca destekliyoruz ve işe alım sürecinde güvenli bir şekilde yönlendiriyoruz. Almanya'da ev bulma, Almanya'da kayıt, Almanya'da sigorta, Almanya'da banka hesabı açma, Almanya'ya taşınmayı koordine etme ve daha fazlası dahil olmak üzere, Almanya'daki yeni ikamet yerine entegrasyon ve oryantasyon ile yer değiştirme hizmeti de sunuyoruz.

 

Talep üzerine, ihtiyaca dayalı olarak kişiye özel paket teklifleri de oluşturabiliriz.

co2_2x.png
Takım toplantısı

Vizyonumuz

İşçi göçünde engelsiz ve işçi sıkıntısı olmayan bir Almanya. Kültürel farklılıkların ikinci planda olduğu ve en iyilerin, güçlü yanlarının ve vizyonlarının daha iyi bir gelecek için yan yana çalışabileceği iki ülke arasında güçlendirilmiş bir ekonomik ortaklık.

Misyonumuz

Türkiye'den Almanya'ya kalifiye işçi göçünü desteklemek ve böylece Almanya'da artan kalifiye işçi eksikliğini gidermektir. Özel hizmetler ve verimli yöntemlerle kalifiye elemanların Almanya’ya stressiz ve kolay göçünü sağlayarak Türkiye'den işçi göçünü kolaylaştırmak ve böylece Alman işverenleri de rahatlatmak istiyoruz.

KOLAYBE_foto2.png
bottom of page